O nas

zWolnym smakiem

Ekologicznie i zdrowo, przyjaźnie dla każdego - to tu na nowo odkryjesz regionalne smaki! W naszym bistro gotujemy łącząc włoską miłość do kuchni i najlepsze składniki z okolicy. Do tego serwujemy kawę od Gusto Italiano, kraftowe alkohole, Polskie Miody, Dobre Moce i Fritz Kolę. Warzywom i owocom pozwalamy dojrzeć we właściwym czasie, wspieramy lokalnych dostawców, szukamy w naturze tego, co najlepsze. Czuwamy nad tym, byście mogli czerpać przyjemność z sezonowych produktów w prostych, ale nieoczywistych daniach!

W filozofii zWolna

zWolna to coś więcej niż po prostu bistro, więcej niż miejsce, w którym możesz przeżyć pełne emocji chwile z najbliższymi - czy to pod szyldem “wesele boho”, rocznica ślubu, czy spotkanie integracyjne. Dlaczego? Wierzymy w slow art of life. Świadome, pełne pasji i marzeń życie. zWolna to miejsce, które celebruje to, co ważne. Bez zbędnego pośpiechu, dbając o szczegóły, bo to one tworzą to, co odróżnia nas od innych.

Dla zWolnego ciała i ducha

Otwórz swój umysł podczas zWolnych warsztatów jogi i łap balans przy projekcji filmów w plenerze. Poznaj lokalnych muzyków, rozwijaj swoje pasje w trakcie zajęć i prelekcji dedykowanych kobietom, które nigdy się nie nudzą! Janusz już zadba o to, by sztuka i podróże były obecne w przestrzeni zWolna i poza nią.